Vonios/SPA

Rotonda vonios

ROTONDA

KOS

BALTECO

REXA DESIGN

Pagarba gamtai – viena pamatinių gamintojo vertybių tiek gamybos, tiek kompanijos plėtros procesuose. Gamintojas tiki, jog mus supanti aplinka atspindi mūsų asmenybes ir profesionalumą.

REXA DESIGN – tai akmens masės vonios, praustuvai ir vonios kambario baldai.

SANITPLAST

Bendrovės tikslas – tai nuolatinis naujų, į vartotojo pasitenkinimą orientuotų, produktų kūrimas. Gamintojas savo kasdienėje veikloje derina aukštąsias ir rankų darbo technologijas.

SANITPLAST – tai akmens masės vonios.

BETTE

Gamintojo stiprybė – individualių klientų pageidavimų išpildymas. Šeimos valdomos bendrovės inovatyvumas daro įtaką visai rinkai ir vartotojų požiūriui į vonios kambarį.

BETTE – tai vonios, praustuvės, dušo kabinos, aksesuarai ir vonios kambario baldai.

NOVELINI

Gamintojo verslo filosofija paremta vartotojų poreikiais. Kompanija siekia suteikti geriausią bendradarbiavimo patirtį visais aspektais – nuo užsakymo priėmimo iki produkto realizavimo.

NOVELINI – tradicinės ir masažinės vonios.

RUBEN

Teigiamas emocijas suteikianti gamintojo produkcija skirta tiek privačiam, tiek masiniam naudojimui. Asortimente tiek tradicinė, tiek gydomųjų savybių turinti produkcija.

RUBEN – tradicinės ir masažinės vonios.

NORDIC HOT TUBS

Gamintojo siekis – suteikti komfortabilią ir įperkamą karšto vandens terapiją kiekvienam. Nedidelės bendrovės stiprybė – darbuotojų įsitraukimas ir profesionalumas visame gamybos procese.

NORDIC HOT TUBS – tai baseinai.

D1 SPAS

Pagrindinės gamintojo vertybės – socialinė atsakomybė, judėjimas pirmyn ir darbas komandoje. Dėl šių vertybių gamintojas tapo vienu iš labiausiai žinomų ir vertinamų prekės ženklų industrijoje visame pasaulyje.

D1 SPAS – tai baseinai.

Tekstas

Didelė dalis pasaulio širdžių priklauso Italijai. Vieni dievina maistą, kiti gyvenimo būdą, gamtą ar klimatą. Mes ne išimtis – dieviname tuos vonios kambarius, prie kurių lietėsi itališkos rankos. Jei anksčiau italų produkcija buvo tapatinama su išskirtiniu dizainu, tai šiandien jų kokybė nenusileidžia prekėms iš Vokietijos ar Šveicarijos. Dėl plataus ir gilaus asortimento, įprastai, esame pirmas ir, kartais, net vienintelis architekto pasirinkimas urbanistiniuose bei moderniuose projektuose. Mus rekomenduoja tiems, kurie ieško „kažko tokio…“ arba „kažko, kas tiktų prie…“. Kodėl? Sako, jog mes turime ką pasiūlyti!

AQUAHOME – išskirtinis dėmesys kliento poreikiams