DURAVIT nauji universalūs veidrodžiai

DURAVIT nauji universalūs veidrodžiai

NAUJI VEIDRODŽIAI NAUJIEMS PROJEKTAMS

Nauja DURAVIT veidrodžių programa siūlo universalius dizaino sprendimus, kurie sukuria pridėtinę vertę privačių ir komercinių pastatų vonios kambariams. Veidrodžiai užtikrina optimalų ir gražų apšvietimą.

Jūsų individualių idėjų realizavimui siūlomi trys skirtingi variantai:

Vienas šviestuvas viršuje

Šviesos laukas (> 300 LUX) veidrodžio viršuje užtikrina tiesioginį apšvietimą. O specialiai sukurtas kreipiantis profilis garantuoja vien-tisą ir malonų apšvietimą. Taip pat galima užsakyti veidrodį su pašildymu ir apšvietimu į apačią.

Du šviestuvai šonuose

Du šviesos laukai (> 300 LUX) veidrodžio kairėje ir dešinėje užtikrina tiesioginį apšvietimą. Šiame veidrodyje taip pat yra specialiai sukurtas kreipaintis profilis, kuris garantuoja vientisą ir malonų apšvietimą. Taip pat galima užsakyti veidrodį su pašildymu ir apšvietimu į apačią.

Netiesioginis aplinkos apšvietimas

Veidrodis su aplinkos apšvietimu užtikrina malonų netiesioginį apšvietimą iš visų keturių pusių. Dekoratyviai apšviestos sienos leidžia džiaugtis neįprastu atmosferiniu apšvietimu. Kadangi šis apšvietimas nėra tiesioginis, reikalingas papildomas apšvietimas. Gali būti su  pašildymu ir papildomu apšvietimu.

Siūlomi trijų skirtingų tipų veidrodžiai: Good - Better - Best.

Save

Save

Save

Save

Save